Sapkınların Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saldırganların planını asker duyunca...

Saldırganların planını asker duyunca... Empty Saldırganların planını asker duyunca...

Mesaj tarafından énsosyaL C.tesi Eyl. 12, 2009 2:16 am

Mardin katliamı ile ilgili tutuklanan zanlıların ifadelerine ilişkin bilgiler netleşmeye başladı. Gözaltına alınan 10 zanlıSaldırganların planını asker duyunca... Smilev bir askerin nezarethanede kulak misafiri olduğu konuşmanın ardından tutuklandı.

Saldırganların planını asker duyunca... Size10 Saldırganların planını asker duyunca... Size12 Saldırganların planını asker duyunca... Size14 Saldırganların planını asker duyunca... Size16

Saldırganların planını asker duyunca... 245420090508054741543
09 Mayıs 2009 06:59
Nizamettin Kaplan'ın haberi
Mardin’in Bilge köyünde yapılan katliamın ardından gözaltına alınan zanlıların savcı nezaretinde ifadeleri alınmıştı.
Zanlılardan Şıh Mehmet ÇelebiSaldırganların planını asker duyunca... Smilev ifadesinde şunları söyledi: “Olay akşamı silah sesleri geldiğinde evdeydim. Saat 21.30’a gelmişti yatsı namazını kıldım. O esnada silah sesi geldiSaldırganların planını asker duyunca... Smilev ben de evden dışarı çıktım. Dışarıda Sait Çelebi’yi gördüm. Sait bana teröristlerin köyü bastığını söyledi ve havaya ateş etti. Ben de havaya yaklaşık 10 el ateş ettim. O sırada ÖmerSaldırganların planını asker duyunca... Smilev MehmetSaldırganların planını asker duyunca... Smilev SaitSaldırganların planını asker duyunca... Smilev SüleymanSaldırganların planını asker duyunca... Smilev Abdülhakim ve Vahit geldiler. Bir duvar dibine mevzilendik. Bu sırada havadan mermiler yağıyorduSaldırganların planını asker duyunca... Smilev terörist baskını sandık. Silah sesleri kesildikten sonra olay yerine yardıma gittik. Ölü ve yaralıları pikaba yerleştirdik.”
Zanlıların büyük çoğunluğu da buna benzer ifadeler verdi.
Zanlılardan Şıh Mehmet Çelebi’nin nezarethanede Kürtçe olarakSaldırganların planını asker duyunca... Smilev “Kökleri kuruduSaldırganların planını asker duyunca... Smilev 8-9 kişi kaldılar. Hepimiz aynı şeyiSaldırganların planını asker duyunca... Smilev söyleyeceğiz ancak suçlamayı birimiz kabul edeceğiz” diye konuştu.
Yapılan bu konuşma o sırada nöbet tutan bir asker tarafından fark edildi. Bu askerSaldırganların planını asker duyunca... Smilev durumu komutanlarına bildirdi.
Bunun üzerine savcılık zanlıları “tasarlayarak adam öldürmek” suçundan tutuklayarak cezaevine gönderdi.
énsosyaL
énsosyaL

Sapkin Puan : 2127