Sapkınların Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaslar artik SMS İÇİN boşuna kontür harcamayin

Arkadaslar artik SMS İÇİN boşuna kontür harcamayin Empty Arkadaslar artik SMS İÇİN boşuna kontür harcamayin

Mesaj tarafından énsosyaL Salı Ağus. 11, 2009 3:15 pm

%100 Bedava SMS
Merhaba arkadaşlar. Size çok güzel bir bedava sms hizmeti tanıyan türkçe dile sahip sms sitesi tanıtacağım. bu siteyi kendimde kullaniyorum aninda mesaj ulaşiyor en guzel tarafi yurt içine atabilmesi
şunuda söyleyeyim; kesinlikle kontör falan yemez bu sistem. Zaten sitede de yazıyor bu bir Abone sistemi değil reklamla calisan bi site yani hem onlar hemde siz kazaniyorsunuz. ayrıca siz verilen linkle başlarini üye yaparsanız kişi başı size 30 kredi veriliyor
Yani şu bilinen Flycell-Blinko tarzı kontör sömürücülerden değildir.umarim işinize yarar bu gosterdigim bu site
Aşşağidaki adresin tamamınıInternet Explorer adres kısmına kopyala yapıştır yaparak sayfaya girip ÜYE OLABİLİRSİNİZ smscity.com/?rid=857976

Kayıt olun'a tıkladıktan sonra e-mail adresinize bir onay maili gelecektir. O maildeki linke tıklayın.
Hesap onaylanacaktır.Ardından telefon numaranızı onaylamanız gerekecektir.

SMS Gönderin butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza gelecek onay numarasını sitedeki sayfada yazınız. Ve ardından GO butonuna tıklayınız.

İşte üyeliğimiz tamamlandı. Herşey aktif onaylandı.

Üye olduğunuzda sistem size 20 adet kredi verir.
Sol menüyü kurcalarsanız herşeyi öğrenirsiniz 10-15 dkya.

sms gönderildiğinde karşı tarafın telefonundagönderen kişinin ismini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Mesela ben gönderenin ismini VODAFONE yapıyordum. Arkadaşlarıma gönderiyordum şakalaşıyordum. Korkutuyordum falan

Reklamlı sms: 6 kredi puanı kazanırsınız cünku onlar reklam yapmiş oluyo hem de siz kazaniyosunuz guzel iş
Reklamsız sms: 7 kredi puanı gider
Reklamsız+Gönderen ismini değiştirme: 9 kredi puanıgider

Alıntıdır..
énsosyaL
énsosyaL

Sapkin Puan : 2127

- Similar topics