Sapkınların Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEBBİS Güncelleme Çalışmaları Dolayısıyla Kapalı

MEBBİS Güncelleme Çalışmaları Dolayısıyla Kapalı Empty MEBBİS Güncelleme Çalışmaları Dolayısıyla Kapalı

Mesaj tarafından énsosyaL Paz Ağus. 16, 2009 5:53 pm

Milli Eğitim Bakanlığı bilişim sistemi veri tabanı yazılım güncelleştirme işlemlerinden dolayı Milli Eğitim Bakanlığının bilişim sistemi (MEBBİS) E okulE veli bilgilendirme ilsis gibi sistemler 13.08.2009 perşembe günü saat 18:00' den 15.08.2009 Cumartesi günü saat 12:00'ye kadar hizmet veremeyecek.

Ortaöğretim 2. yerleştirme sonuçları e-okul sistemi açılıncaya kadar T.C. Milli Eğitim Bakanlığı adresinden öğrenilebilecek. MEBBİS sistemi ile işlem yapan tüm birimlerde 2 gün boyunca işlem yapamayacak özelliklede 2009 Yılı Yaz Dönemi Kadrolu Öğretmenler İl içi ve İl Dışı Özür Grubu Başvuruları iki gün tatile girmiş bulunmaktadır. Aile kurumunun parçalanmaması ve korunması ümidi içinde Özür Durumundan tayin bekleyen öğretmenlerin MEB veri tabanı güncelleme işlemlerinin uzamaması ve öğretmenler mağdur edilmemesi umut edilmektedir. Son başvuru tarihi 21. Ağustos 2009.
énsosyaL
énsosyaL

Sapkin Puan : 2127