Sapkınların Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D

İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Empty İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D

Mesaj tarafından énsosyaL Paz Ağus. 09, 2009 2:05 pm

Adam doktora gidiyor.
Dr. bey karnim atiyor. nasil yani diyor Dr. hani diyor adam kalbim nasIl atiyorsa karnim da iste öyle atiyor.
Dr. iyice sasiriyor. Allah Allahi atmamasi! lazim.
Sagolun diyor ve gidiyor adam. 2 hafta sonra tekrar geliyor. tesekkür ederim Dr. bey diyor.
Tavsiyeniz üzetine at mamasi aldim yedim. İyi geldi bütün sikayetlerim bitti.
Dr. iyice sasirir:
Allah Allah, bitmemesi! lazim İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Sick

temelle dursun gece bekçisi. bunlar dolanırlarken bi adamı konservatuvarın önünde cansız yatarken bulmuşlar, bi türlü konservatuvar diyememişler temel de dursuna olm tut şunun bacaklarındanda postanenin önüne taşıyalım demiş.

HEP BOĞA MI?
İspanya'da tatilini geçiren turist, restoranda tipik bir İspanyol yemeği yemek istemişti. Listeyi uzun uzun inceledi.Cojano adı dikkatini çekti.Ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu.Parmağını basıp, garsona işaret etti.Garson bir tabak içerisinde yemeğini getirdi.Nefis bir şeydi ama içindekinin ne olduğunu çıkaramadı.Bir çeşit etti ana ne?...Garsonu çağırdı ve sordu...Garson anlattı :
-Bugün boğa güreşlerine gittiniz mi bayım?
-Evet...
-İşte bu yediğiniz yemek bugün arenada öldürülen boğanın yumurtalıklarından yapıldı.
Adam ertesi gün gene aynı restorana gitti.Tadı damağında kalan yemeği Cojano'yu bir kez daha istedi.Lezzetle yedi.Artık ahbap oldukları garson hatır sormaya geldi :
-Nasıl memnun kaldınız mı bayım?
-Kaldım kalmasına ama bir şey dikkatimi çekti.Dün yediğim Cojano biraz daha büyüktü gibi geldi bana.
Garson başını iki yana salladı :
-Her zaman boğa kaybetmez bayım...
İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Sick + İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Sick+ İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Sick = İğrenç fıkralar (:(: Kusmak Garanti :D:D Sick

Iki erden birisi, geçen kamyona selam durunca öbürü sordu :
- Neden selem verdin?
-Görmedin mi? Kamyonun üzerinde General Motors yaziyordu...
Adamın biri varmış ... ölmüş

adamın biri varmış ama 0 ı yokmuş

B A R

Kadin bara yanasmis. Barmene kendisine yaklasmasi icin isaret etmis.

Adam yaklasinca iki eliyle adamin sakalini kavramis, sivazlamaya
baslamis ve suh bir sesle :

- Merhaba... Yoneticiyle gorusebilir miyim? demis

Barmen yutkunmus :

- Maalesef kendisi su anda burada degil.

Kadin adamin saclarini oksamaya baslamis :

- Peki benim icin ona bir mesaj iletebilir misin?

Barmen nefes nefese :

- T-t-tabii...

Kadin adamin dudaklarini oksamaya baslamis. Sonra iki parmagini adamin
agzina sokup biraz emdirmis :

- Ona de ki, kadinlar tuvaletinde hem tuvalet kagidi bitmis, hem de
sabun...

Bir gün papayla clinton ölmüs.ama papa cehenneme clinton da cennete gitmis.bunun üzerine papa allaha bir yanlislik oldugunu söylemis bunun üzerine allah onlari sirat köprüsüne cagirmis.ve yer degistirmelerini söylemis.tam yan yana gecerken papa clintona egilmis ve "allaha sükür artik bakire meryemi görebilcem"demis.tabi bunu duyan clinton gülerek" malesef ki o eskidendi" demis.
Üç arkadaş iddiaya giriyorlar
biri ben sarı balgam tükürürüm demiş, tükürmüş sapsarı balgam
digeri o bi şeymi ben kırmızı balgam tükürüryorum dedikten sonra,Kıpkırmızı bir balgam tükürmüş.
Üçüncüsü ise Ulan bunlar bişeymiki ben hem sarı hem kırmızı balgam tükürüyorum diyince.
Digerleri merakla hadi tükürde görelim demiş.
Hemen ardından digeri arkadaşlarının tükürdügü sarı kırmızı balgamı yaladıktan sonra Tükürür alın size sarı kırmızı balgam uçlanın bakalım paraları.
keh keh keh.

bir gun adamin biri alsancaktan eve hatun atcakmis
anlasmislar ama adam kadinlarin donme oldugunu anlamamis

donmeler de sonradan pisman olamsin diye adama soylemisler

bak biz donmeyiz demisler adamda olsun bende kalirsiniz demis

yuckkk
énsosyaL
énsosyaL

Sapkin Puan : 2127

- Similar topics